Profesjonalne czyszczenie katalizatorów SCR filtrów FAP DPF i GPF


Ogłoszenie z kategorii: Motoryzacja, dodane przez: Regeneracja DPF FAP GPF SCR


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Profesjonalne czyszczenie katalizatorów SCR filtrów FAP DPF i GPF

Profesjonalne czyszczenie katalizatorów SCR filtrów FAP DPF i GPF


Firma działająca w Mielcu, chociaż usługi realizujemy także poprzez formę wysyłkową. Istnieje możliwość wysłania do nas części a my po naprawie odsyłamy sprawny podzespół do klienta.

Regeneracja filtrów DPF, cząstek stałych oraz FAP i katalizatory to dziedzina, w której się wyspecjalizowaliśmy i obecnie jesteśmy jedną z nielicznych firm, która posiada nowoczesną technologię FCM do regeneracji, czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Nasza metoda nie uszkadza wkładu, nie musimy rozcinać obudowy, nie jest destrukcyjna i nie wpływa na parametry po regeneracji. Filtry i katalizatory po procesie naprawy w naszej firmie to w pełni wartościowe części, zachowujące parametry pracy. Gwarancja usług!

Katalizatory to podzespoły, które nasza firma naprawia i pozwala po procesie regeneracji na dalszą eksploatację części.

Zarówno dla samochodów, również dostawczych, ciężarowych i autobusów oferujemy czyszczenie katalizatorów i filtrów DPF w pełni profesjonalnie przy zastosowaniu nowoczesnej metody FCM. Gwarancja usług. Nasze czyszczenie nie uszkadza związków i metali we wkładzie, dzięki czemu filtry cząstek stałych i katalizatory po regeneracji osiągają optymalne wyniki emisji spalin.

Regenerujemy także filtry FAP GPF oraz regeneracja i czyszczenie katalizatorów SCR. Przyjedź, zobacz. Profesjonalne czyszczenie. Do osobówek - możliwa realizacja na miejscu!


Od firmy: Regeneracja DPF FAP GPF SCR Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: +48 609 141 806,
E-mail: regeneracja.dpf@gmail.com


Ogłoszenie z kategorii: Motoryzacja Mielec,
dodane w dniu: 2022-01-12

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość