Sklep ortopedyczny, sprzęt do rehabilitacji oraz medyczne


Ogłoszenie z kategorii: Zdrowie i uroda, dodane przez: REHA-MED


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Sklep ortopedyczny, sprzęt do rehabilitacji oraz medyczne

Sklep ortopedyczny, sprzęt do rehabilitacji oraz medyczne


Szukasz sklepu, w którym będziesz mógł zakupić profesjonalny sprzęt medyczny lub ortopedyczny? Jeśli, tak to oferta Rehamed z całą pewnością Cię zainteresuje. Sklep ten dysponuje wysokiej jakości sprzętem do użytku domowego, który jest nie tylko bardzo solidny, ale przede wszystkim niesamowicie praktyczny. Ceny wszystkich produktów są niezwykle atrakcyjne, dlatego też zachęcają do zakupu. Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz być pewien, że postąpiłeś właściwie, ponieważ zaoferujemy Ci wszystko to, czego właśnie potrzebujesz.

Nasz sklep Rehamed to lata praktyki oraz doświadczenia. W ofercie, jaką proponujemy, można znaleźć między innymi ciśnieniomierze, inhalatory, kule, balkoniki, sprzęt pomocniczy, kołnierze ortopedyczne, a także wiele więcej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest bardzo korzystna. Nasz sklep działa na rynku już od wielu lat, dlatego też cieszymy się ogromnym zaufaniem wszystkich naszych klientów, których z dnia na dzień jest coraz więcej. 

Badania stóp, postawy ciała i wkładki ortopedyczne

Oferujemy profesjonalną komputerową diagnostykę. Zarówno badania stóp, płaskostopia i inne wady, które docelowo przekładają się na prawidłową postawę ciała. Na podstawie badań dobieramy komputerowo wkładki ortopedyczne do butów.Od firmy: REHA-MED Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: +48 888 430 696,
E-mail: rehamed.mielec@gmail.com


Ogłoszenie z kategorii: Zdrowie i uroda Mielec,
dodane w dniu: 2022-06-28

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość