Koordynator pracowników z językiem ukraińskim

Oferta pracy dodana przez: K Ferenc88, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: K Ferenc88, w dniu: 2021-05-14

Miejsce pracy : Legnica

 Zakres obowiązków :

Prowadzenie selekcji i rekrutacji kandydatów z Ukrainy
Aktywne pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy;
Wsparcie przy administracyjnym procesie zatrudniania;
Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących powierzonych procesów

Wymagania :

biegła znajomość j. ukraińskiego - polskiego
prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);
 komunikatywność;
 samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;
umiejętność pracy w zespole; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy :

Umowę o pracę;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Dużą swobodę przy realizacji zadań;
Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: bachorz.m@okjob.com.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Legnica

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: bachorz.m@okjob.com.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiMielec.pl